Onderstaand een overzicht van onze medewerkers, met de werktijden, emailadressen en doorkiesnummers.

 

Willem Kalis

Willem Kalis

Directeur en projectleider

w.kalis@ecmeubel.nl 
06-224 58 741
 

Werktijden: maandag tot en met vrijdag 9.00 - 17.00 uur.

Joost Verbeek

Joost Verbeek

Adviseur / Projectleider

j.verbeek@ecmeubel.nl 
06-225 10 907

Werktijden: maandag 9.00 - 18.00 uur, dinsdag en woensdag van 9.00 - 17.00 uur en donderdag van 9.00 - 16.30 uur.

Lejo Verschoor

Lejo Verschoor

Adviseur / Projectleider

l.verschoor@ecmeubel.nl 
06-223 72 844

Werktijden: Maandag t/m donderdag van 9.00 - 17.00 uur

Sandra van Oudenallen

Sandra van Oudenallen

Projectmedewerker

s.vanoudenallen@ecmeubel.nl 
0348-724 057

Werktijden: maandag en donderdag van 8.45 - 16.30 uur; dinsdag van 8.45 - 13.15 uur.

Caroline de Kruijf

Caroline de Kruijf

Projectmedewerker

c.dekruijf@ecmeubel.nl 
0348-724 058

Werktijden: maandag en woensdag 8.45 - 16.30 uur en donderdag 8.45 - 13.15 uur.

Pauline van Leeuwen

Pauline van Leeuwen

Projectmedewerker

p.vanleeuwen@ecmeubel.nl 
0348-724 056

Werktijden: maandag, dinsdag en vrijdag van 8.45 - 14.45 uur.

Anton de Heij

Anton de Heij

PR-medewerker / Projectleider

a.deheij@ecmeubel.nl 
0348-724 051

Werktijden: maandag t/m donderdag van 9:00 - 17:30 uur.

Liesbeth Egers

Liesbeth Egers

Projectleider

l.egers@ecmeubel.nl 
0348-724 053

Werktijden: maandag van 9.30-18.00 uur, dinsdag van 8.00-16.00 uur, donderdag van 8.00-17.00 uur

Nathalie Baars

Nathalie Baars

Projectleider

n.baars@ecmeubel.nl 
0348-724 052

Werktijden: maandag, dinsdag, donderdag van 8.30-17.00 uur

Gerbrand Kip

Gerbrand Kip

Projectleider

g.kip@ecmeubel.nl 
0348 724059

Werktijden: maandag van 8.45 - 16.00 uur, dinsdag t/m vrijdag van 8.45-16:45 uur

Petra Sijl

Petra Sijl

Projectleider

p.sijl@ecmeubel.nl 
0348-724 054

Werktijden: maandag van 8.45-17.15 uur, dinsdag van 8.45-14.45 uur, woensdag van 9.30-12.30 uur, donderdag van 8.45-17.15 uur, vrijdag van 8.45-17.15 uur.

Anja van den Tempel

Anja van den Tempel

Projectmedewerker

a.vandentempel@ecmeubel.nl 
0348-724 055

Werktijden: maandag t/m vrijdag van 8.00-16.30 uur
Donderdag even weken vrij